بلاگ

ماشینکاری سوپر آلیاژها

ماشینکاری سوپر آلیاژها

مقدمه:

در طی سالهای اخیر و با پیشرفت تکنولوژی هر روز مواد توسعه یافته تری وارد عرصه صنعت میشود، صنایع مختلف برای تولید محصولات پیشرفته و همچنین برای ارتقا کیفیت محصولات صنعتی خود نیازمند موادی با خواص مکانیکی و شیمیایی خیلی بالاتر هستند. دارا بودن ویژگی های سختی ،استحکام، چقرمگی، مقاومت به اکسید شدن، مقاومت در حرارت زیاد ، مقاومت در برابر خزش در دمای بالا و مقاومت به سایش و خوردگی دلایل اصلی توسعه روز به روز مواد بشمار میرود.

Cutting through cobalt chrome

Cutting through cobalt chrome

Manufacturers in the orthopedic and dental implant sectors are familiar with difficult-to-machine materials like cobalt chrome. These superalloys are known for their biocompatibility, making them a great choice for medical device manufacturing.

نکات قابل توجه در استفاده از ابزار های High Feed

نکات قابل توجه در استفاده از ابزار های High Feed

با توجه به روند رو به افزایش استفاده از ابزارهای High feed ، در متن حاضر سعی شده موارد مهم و کاربردی در ارتباط با آنها، برای ماشینکاری حفره های قالب ها مطرح گردد. در این نوع قطعه کارها، به نظر می رسد اگر ابتدا بلوک متریال اولیه، سختکاری گردد و سپس ماشینکاری بر روی آن انجام پذیرد، امکان عدم یکنواختی در سختی موجود در عمق های مختلف وجود داشته باشد و نظر به اهمیت موجود در سختی سطح حفره های قالب، این نکته می تواند اولین مورد قابل توجه در این روش ماشینکاری باشد.

درباره ما

شرکت تابش ابزار پارس از سال 2016 فعالیت خود را در زمینه واردات و تامین ابزارآلات ماشینکاری در هر دو بخش تراشکاری و فرزکاری آغاز نموده است و موفق به اخذ نمایندگی شرکت­ های بنام جهانی از جمله میتسوبیسی ژاپن، یوتیلیس سوئیس و تی­ بی­ تی آلمان گردید.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، بعد از بیمارستان ابن سینا، کوچه نعمتی، کوچه فتحعلی خانی، پلاک 16، طبقه دوم، واحد 6

تماس: 62038000

ایمیل: info@taptools.ir