درباره ما

شرکت تابش ابزار پارس از سال 2016 فعالیت خود را در زمینه واردات و تامین ابزارآلات ماشینکاری در هر دو بخش تراشکاری و فرزکاری آغاز نموده است و موفق به اخذ نمایندگی شرکت­های بنام جهانی از جمله میتسوبیسی ژاپن، یوتیلیس سوئیس و تی­ بی­ تی آلمان گردید.

واحد تامین، یکی از بخش­های مهم شرکت تابش ابزار می باشد که در راستای برآورده نمودن کلیه نیازمندی های مشتریانش تاسیس شده است. این واحد در صورت عدم توانایی توزیع کنندگان ابزارآلات سکو (Seco) و سندویک (Sandvik) در تامین سفارش مشتریان، در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تهیه محصولات مذکور اقدام می­نماید.

- نماینده رسمی شرکت ژاپنی میتسوبیشی متریالز (M.c) تولید کننده ابزارهای برشی و متعلق به شرکت میتسوبیشی مادر است، این شرکت تولید کننده ابزارهای برشی تراشکاری، فرزکاری و سوراخکاری است. از محصولات این شرکت می توان به انواع اینسرت های کارباید سمانته روکش دار، ابزارهای سالید کارباید، هولدر­ها و ... اشاره کرد. تولیدات این شرکت بصورت بسیار گسترده در صنایع خودرو سازی، نیروگاهی، هوا - فضا و همچنین در قالب سازی و طیف وسیعی از سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

- نماینده رسمی شرکت گورینگ آلمان (Guhring) که تولید کننده انواع مته، قلاویز، برقو، مته تعویض شو، گان دریل، میکرو دریل، مته مخصوص سوراخکاری های عمیق و ابزارهای مخصوص است. جنس ابزار آلات مورد اشاره شرکت گورینگ فولادهای تندبر، فولادهای تندبرحاوی کبالت تولیدی با فرایند متالوژی پودر و سالید کاربایدها است. این شرکت علاوه بر ابزار، تولید کننده ماشین آلات سنگ ابزار تیزکنی نیز می باشد.

- نماینده رسمی شرکت یوتیلیس سوئیس (Utilis) تولید کننده ابزارهای برشی بسیار دقیق که در تولید تجهیزات پزشکی، صنایع الکترونیک و اپتیک و سایر صنایع نیازمند به ماشینکاری دقیق کاربرد فراوان دارند.

- نماینده رسمی شرکت TBT آلمان تولید کننده سالید کاربایدها، گان دریل های تعویض شو، مته های مخصوص سوراخکاری های عمیق است. ماشین های گان دریل در تیپ های ML، B و BW و همچنین ماشین آلات سنگ ابزار تیزکنی نیز در در گستره تولیدات این شرکت است.

- نماینده رسمی شرکت استراب (Strub) سوئیس تولید کننده روانکارها، شوینده های صنعتی، خنک کننده ها، روغن های ویژه ماشین ابزار، روغن انواع پمپ ها، روغن هیدرولیک و گریس های چرخ دنده و بلبرینگ می باشد.

- تامین و پخش انواع ابزارهای برشی در سراسر ایران از طریق دفاتر مستقر در مراکز استان ها از جمله تهران، تبریز، اصفهان و مشهد از دیگر وظایف سازمانی ما محسوب می شود.

- شرکت تابش ابزار با در اختیار داشتن یک تیم فنی در سطح کلاس جهانی متشکل از اساتید دانشگاه و متخصصین مجرب، نسبت به پاسخگویی به نیازهای مشتریان اقدام نموده و با ارائه راه حل های فنی بمنظور مرتفع نمودن مشکلات ماشین کاری و توسعه فرایندهای آن، به کاهش هزینه های ماشین کاری و به تبع آن افزایش راندمان تولید کمک شایانی می نماید. 

- شرکت های تراکتور سازی تبریز، سایپا، ایران خودرو، گروه مپنا، فولاد مبارکه اصفهان و بسیاری دیگر از مجموعه های صنعتی ازجمله مشتریان ما می باشند.

- تامین گسترده ابزارآلات تولیدی شرکت های سندویک (Sandvik) و سکو (Seco) از دیگر خدمات ارائه شده به مشتریان شرکت می باشد.